Страховий поліс: як обрати та вибрати найкращий варіант

Страховий поліс: як обрати та вибрати найкращий варіант

Люди часто стикаються із ситуацією, коли після знаходження страхового поліса за низькою ціною виникають сумніви стосовно порядності страхової компанії. Існує багато прикладів, коли фірми виявилися недійсними, або відбувалися затримки по виплаті страховок. Тому перед обранням поліса необхідно ретельно перевірити надійність організації. Також потрібно обрати страхову компанію яка в подальшому не збанкрутує. Це доволі важко спрогнозувати, але по наявній кількості страхових випадків, масштабу фірми та іншим характеристикам можна судити про стан розвитку.

Яку страхову компанію обрати?

При виходу страхової компанії з ринку власників її полісів очікують неприємні питання щодо повернення відшкодування втрачених сум. Тому перед обранням страхового документа варто здійснити аналіз наявних на ринку страхових фірм. Професійна організація характеризується безліччю інформації, активністю в соціальних мережах та широкою клієнтською базою. 

Крім того, рекомендується звертати увагу на:

  • термін діяльності фірми;

  • кількість сплачених відшкодувань;

  • рейтинг серед інших компаній;

  • наявність офіційних сайтів сторінок в соц.мережах;

  • якщо є – участь у гучних скандалах;

  • членство в МТСБУ (моторно-транспортне бюро України).

Перевіривши ці дані, ви отримаєте хоча б початкові дані про порядність та професійність представлених страхових полісів. 

Як визначити найбільш доцільний для вас страховий поліс?

Після вибору фірми зі страхування можна переходити до обрання страхового поліса. Оформлення документа зазвичай починають з Автоцивілки або ОСЦПВ. Згідно із законом України, це є обов'язковою процедурою для автовласників. Але у випадках, якщо винуватцями аварій стаєте ви, то дане страхування не покриє ваші витрати: цей поліс направлений на захист постраждалих від ДТП. Страховий поліс із автоцивілки створюється не так довго, його реально отримати за декілька хвилин (в залежності від організації). Проте вказаним папером не обмежується практика страхування.

Так, на різноманітних ресурсах пропонується подивитися різні варіанти страхових полісів та обрати для себе найбільш оптимальний. Особливістю вказаного бізнесу є можливість спробувати себе в ролі страхового клієнта, продаючи велику кількість страховок іншим людям. При залученні інших агентів ви отримаєте вагомий прибуток. Крім того, ви зможете надавати послуги від різних страхових компаній, контролювати історію продажів, створити свою власну клієнтську базу та отримувати значний дохід від діяльності. До сервісів вдаються фрілансери, представники турніру, страхові агенти брокери, рекрутери та інші спеціалісти.

До переваг страхування слід віднести:

  • захист власного капіталу;

  • формування заощаджень, що накопичуються під час дії договору;

  • гарантію збереження фінансів – страховий договір не підлягає анулюванню, також на нього накладається арешт.

Крім того, багато фірм надають комфортну схему сплати страхових внесків. 

Джерело: https://agent.insurs.online/.